Dowiedz się więcej o Emsculpt NEO:

Czy do zabiegu EMSCULPT NEO muszę się specjalnie przygotować?
Nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie. Bezpośrednio przed zabiegiem musisz zdjąć elementy ubioru zawierające metalowe wstawki, biżuterię, zegarek etc. i odłożyć na bok wszelkie urządzenia elektroniczne.
Jak długo trwa sesja EMSCULPT NEO i ile zabiegów muszę wykonać?
Jedna zabieg trwa 30 minut. Należy wykonać 4 zabiegi w serii (2 razy w tygodniu – bez użycia RF lub raz w tygodniu przy użyciu jednocześnie HIFEM + i RF).
Czy zabieg może być łączony z innymi urządzeniami do ciała?
OCZYWIŚCIE, działanie EMSCULPT NEO możesz połączyć z dostępnymi w naszym gabinecie technologiami HI-TECH, by uzyskać jeszcze lepsze rezultaty. Do serii zabiegów zalecamy skorzystanie z drenażu całego ciała Icoone Laser oraz z urządzania poprawiającego elastyczność skóry i redukującego miejscową tkankę tłuszczową EMTONE.
Czy rezultaty po serii zabiegów są długotrwałe?
Tak, utrzymują się nawet przez pół roku, przy prowadzeniu aktywnego trybu życia oraz odpowiedniej diecie. By utrzymać jak najlepszy efekt na dłużej, zalecamy zabieg przypominający po ok. 4-6 tygodniu od zakończonej serii.
Czy po zabiegu EMSCULPT NEO występują skutki uboczne?
Nie, bezpośrednio po zabiegu od razu możesz wrócić do codziennych obowiązków. Emsculpt NEO jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym.
Czy mogę wykonywać zabieg EMSCULPT NEO po ciąży?
TAK, urządzenie skutecznie redukuje rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży o ok. 19%. Producenci zalecają prace z EMSCULPT NEO nie wcześniej niż 3 miesiące po porodzie i po zakończeniu karmienia piersią.
Czy EMSCULPT NEO jest bezpieczny?
Tak, jest bezpieczny i przebadany klinicznie. EMSCULPT NEO posiada certyfikat CE dla leczenia otyłości oraz amerykańską akceptację agencji FDA w następujących zakresach: nieinwazyjna lipoliza brzucha, poprawa napięcia i jędrności skóry brzucha, wzmocnienie mięśni brzucha, wzmocnienie mięśni i ujędrnienie pośladków, ud i łydek, poprawa napięcia i jędrności skóry oraz wzmocnienia mięśni ramion.
Jakie są przeciwskazania do zabiegu EMSCULPT NEO?
Zabiegu Emsculpt NEO standardowo nie wykonuje się u kobiet w ciąży i karmiących, a także w czasie miesiączki. Przeciwwskazaniem są choroby nowotworowe i psychiczne oraz metalowe implanty w okolicy zabiegowej, takie jak rozruszniki serca, defibrylatory i neurostymulatory (w tym miedziana wkładka domaciczna przy treningu pośladków). Zabieg nie jest dla osób z niewydolnością płuc, uszkodzonymi mięśniami, chorobą Basedowa i niektórymi chorobami serca. Nie należy wykonywać zabiegu podczas infekcji, zakaźnych chorób skóry, gorączki czy w czasie ostrych stanów zapalnych.